| Gebruik | Office/commerciële ruimte |
|---|---|
| geluiddicht | - Ja, dat klopt. |
| Hoogte | Aanpasbaar |
| Kleur | - Het is veilig. |
| Installatie | Verplaatsbaar |
| Kleur | - Het is veilig. |
|---|---|
| Frame materiaal | Aluminium |
| Breedte | Aanpasbaar |
| Gewicht | lichtgewicht |
| Brandbestendig | - Nee, niet echt. |
| Accessoires | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
|---|---|
| Materialen | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Ontwerpstijl | Moderne, moderne |
| Brandbestendig | - Ja, dat klopt. |
| Afmaken. | Glas- of houten afwerking |
| Accessoires | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Materialen | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Ontwerpstijl | Modern, Modern |
| Brandbestendig | - Ja, dat klopt. |
| Afmaken. | Glas- of houten afwerking |
| Hoogte | Aanpasbaar |
|---|---|
| Dikte | 10 mm |
| Doorzichtigheid | Transparante |
| Gewicht | lichtgewicht |
| Kleur | - Het is veilig. |
| Gewicht | lichtgewicht |
|---|---|
| Dikte | 10 mm |
| Brandbestendig | - Nee, niet echt. |
| Kleur | - Het is veilig. |
| Ontwerp | Slank/Modern |
| Technologie | Italië |
|---|---|
| Frame materiaal | Aluminiumlegering |
| Brand - vertrager | Min 60-120 minuten |
| Geluidsisolatie | STC 42-48 Db |
| Aanpassing | beschikbaar |
| Installatie | Eenvoudig te installeren |
|---|---|
| Framemateriaal | Aluminiumlegering |
| Gebruik | Geschikt voor kantoren en commerciële ruimtes |
| Oppervlaktemateriaal | Aluminium of gehard glas |
| Vuurvast | Ja |
| Aanpassing | beschikbaar |
|---|---|
| Gebruik | Geschikt voor kantoren en commerciële ruimtes |
| Frame materiaal | Aluminiumlegering |
| Accessoires | 304 roestvrij staal |
| Geluidsisolatie | STC 42-48 Db |
| Ontwerp | Moderne en elegante |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium legering frame en gehard glas paneel |
| Brandwerendheid | KLASSE A |
| Functie | Geluidsdicht, branddicht, verplaatsbaar |
| Gebruik | Geschikt voor hotels, conferentieruimtes, kantoren, enz. |