| Installation | Easy To Install And Disassemble |
|---|---|
| Color | Customizable |
| Type | Removable |
| Application | Hotel,Office, Conference Room, Exhibition Hall, Etc. |
| Material | Aluminum Alloy Frame |
| Material | Aluminum Alloy Frame |
|---|---|
| Installation | Easy To Install And Disassemble |
| Function | Soundproof, Fireproof, Flexible Partition |
| Application | Hotel,Office, Conference Room, Exhibition Hall, Etc. |
| Type | Removable |
| Material | Aluminum Alloy Frame |
|---|---|
| Application | Hotel,Office, Conference Room, Exhibition Hall, Etc. |
| Feature | Demountable |
| Color | Customizable |
| Type | Removable |
| Feature | Demountable |
|---|---|
| Type | Removable |
| Application | Hotel,Office, Conference Room, Exhibition Hall, Etc. |
| Installation | Easy To Install And Disassemble |
| Color | Customizable |
| Color | Customizable |
|---|---|
| Application | Hotel,Office, Conference Room, Exhibition Hall, Etc. |
| Type | Removable |
| Installation | Easy To Install And Disassemble |
| Function | Soundproof, Fireproof, Flexible Partition |
| Dikte | 85-100 mm |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium legeringsframe |
| Kleur | aanpasbaar |
| Geluidsisolatie | 35-45 dB |
| Functie | Geluidsdichte, branddichte, flexibele afscherming |
| Functie | Geluidsdichte, branddichte, flexibele afscherming |
|---|---|
| Geluidsisolatie | 35-45 dB |
| Type | Verwijderbaar |
| Kleur | aanpasbaar |
| Installatie | Gemakkelijk te installeren en te demonteren |
| Toepassing | Hotel, kantoor, conferentieruimte, tentoonstellingszaal, enz. |
|---|---|
| Installatie | Gemakkelijk te installeren en te demonteren |
| Dikte | 85 mm |
| Geluidsisolatie | 35-45 dB |
| Functie | Geluidsdichte, branddichte, flexibele afscherming |
| Geluidsisolatie | 35-45 dB |
|---|---|
| Installatie | Gemakkelijk te installeren en te demonteren |
| kenmerk | Demonteerbaar |
| Dikte | 85-100 mm |
| Materiaal | Aluminium legeringsframe |
| kenmerk | Demonteerbaar |
|---|---|
| Geluidsisolatie | 35-45 dB |
| Kleur | aanpasbaar |
| Materiaal | Aluminium legeringsframe |
| Dikte | 85 mm |