| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
|---|---|
| Fire Rating | Class A |
| Feature | Acoustic |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
|---|---|
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Fire Rating | Class A |
| Feature | Acoustic |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
|---|---|
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Fire Rating | Class A |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
|---|---|
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Surface | MDF |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Surface | MDF |
|---|---|
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Feature | Acoustic |
|---|---|
| Surface | MDF |
| Fire Rating | Class A |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Surface | MDF |
|---|---|
| Heigth | 2000-6000 Mm |
| Door binnen deur of niet | Besluit door de klant |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
|---|---|
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Fire Rating | Class A |
| Oppervlak | MDF |
|---|---|
| Heigth | 2000-6000 mm |
| Door binnen deur of niet | Besluit door de klant |
| Laatste panelsluiting | Telescopisch schermpaneel |
| Sollicitatie | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra |
| Door binnen deur of niet | Besluit door de klant |
|---|---|
| Oppervlak | MDF |
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra |
| Functie | Akoestisch |
| Brandweer | Klasse A |