| Dikte | 85 mm |
|---|---|
| Type | Verwijderbaar |
| Kenmerken | Demonteerbaar |
| Materiaal | Aluminium legeringsframe |
| Garantie | 2 jaar |
| kleur | Aanpasbaar |
|---|---|
| Dikte | 85 mm |
| Garantie | 2 jaar |
| Geluidsisolatie | 35-45 dB |
| Type | Verwijderbaar |
| Geluidsisolatie | 35-45 dB |
|---|---|
| Toepassing | Hotel, kantoor, conferentieruimte, tentoonstellingszaal, enz. |
| Installatie | Gemakkelijk te installeren en te demonteren |
| Type | Verwijderbaar |
| Frame materiaal | Aluminiumlegering |
| Gebruik | Hotel of restaurant of andere |
|---|---|
| Installatiemethode | hangend |
| Type | Beweegbaar |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Milieuvriendelijk | Ja |
| Milieuvriendelijk | Ja |
|---|---|
| Oppervlak | Hardkussens van stof |
| functie | Opvouwbaar |
| Ontwerp | Modulair |
| Brandclassificatie | KLASSE A |
| Dikte | 85/100 mm |
|---|---|
| Installatie | eenvoudig |
| Functie | Privacy |
| Voordeel | Duurzaam |
| Framemateriaal | Aluminiumlegering |
| Gebruik | Office/commerciële ruimte |
|---|---|
| Ontwerp | Slank/Modern |
| Installatie | Verplaatsbaar |
| Kleur | - Het is veilig. |
| Brandbestendig | - Nee, niet echt. |
| Materiaal | Aluminium legering frame en gehard glas paneel |
|---|---|
| Ontwerp | Moderne en elegante |
| Kleur | Aangepast |
| Brandwerendheid | Klasse A |
| Functie | Geluidsdicht, branddicht, verplaatsbaar |
| Materiaal | Aluminium legering frame en gehard glas paneel |
|---|---|
| Installatie | Eenvoudige en snelle installatie |
| Functie | Geluidsdicht, branddicht, verplaatsbaar |
| Kleur | aangepast |
| Ontwerp | Moderne en elegante |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
|---|---|
| Feature | Acoustic |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Surface | MDF |