| Oppervlakte | Hardkussens van stof |
|---|---|
| Installatiemethode | Het hangen |
| Toepassing | Kantoor, vergaderruimte, studio |
| Akoestische Prestaties | NRC 0.85 |
| Gewicht | 25kg/m2 |
| Selectie van de doorgang | Enkele of dubbele deur |
|---|---|
| Kenmerken | opvouwbaar |
| Type | Verplaatsbaar |
| Panelbreedte | 6001200mm |
| Brandbeoordeling | Klasse A |
| Kenmerken | opvouwbaar |
|---|---|
| Boven- en onderzegel | Doppeldicht rubber |
| Breedte | 500-1228 mm |
| Voordeel | Vrij van vloersporen |
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra, enz. |
| Selectie van de doorgang | Enkele of dubbele deur |
|---|---|
| Kenmerken | opvouwbaar |
| Type | Verplaatsbaar |
| Panelbreedte | 6001200mm |
| Brandclassificatie | Klasse A |
| Brandweer | Klasse A |
|---|---|
| Applicatie | Kantoor, vergaderruimte, studio |
| Type | Beweegbaar |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Framemateriaal | Aluminiumlegering |
| Framemateriaal | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Applicatie | Kantoor, vergaderruimte, studio |
| Milieuvriendelijk | Ja |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Oppervlak | Hardkussens van stof |
| Framemateriaal | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Vuurvast | Ja |
| Gebruik | Geschikt voor kantoren en commerciële ruimtes |
| Oppervlaktemateriaal | Aluminium of gehard glas |
| Materialen | Anodiseerd aluminium of glas |
| Gebruik | Hotel of restaurant of andere |
|---|---|
| Duurzaamheid | Hoog |
| Milieuvriendelijk | Ja |
| Functie | Opvouwbaar |
| Brandclassificatie | Klasse A |
| Paneeloppervlak | Melamine, stof, leer of houtfineer |
|---|---|
| Brandclassificatie | Klasse A |
| Materiaal | Aluminium frame en geluiddicht stoffen paneel |
| MAAT | Aangepaste grootte |
| Afdichtingssysteem | Magnetisch of mechanisch |
| MAAT | Aangepaste grootte |
|---|---|
| Oppervlak | MDF-plaat |
| Brandclassificatie | Klasse A |
| Operatie | Handmatig |
| Sollicitatie | Conferentiezalen, feestzalen, tentoonstellingscentra, enz. |