| Dikte | 85 mm/100 mm |
|---|---|
| Maat | Aanpasbaar |
| Gebruik | Banketzaal/conferentieruimte/evenementenruimte |
| Accessoires | Spoor/roller/dichtingsband |
| Kleur | Aanpasbaar |
| Dikte | 85 mm/100 mm |
|---|---|
| Kleur | Aanpasbaar |
| Gebruik | Banketzaal/conferentieruimte/evenementenruimte |
| Functie | Splitsing/splitsing van ruimte |
| Maatwerk | Beschikbaar |
| Kleur | Aanpasbaar |
|---|---|
| Functie | Geluidsdichte, branddichte, flexibele afscherming |
| Materiaal | Frame van aluminiumlegering |
| Sollicitatie | Hotel, kantoor, conferentieruimte, tentoonstellingszaal, enz. |
| Installatie | Eenvoudig te installeren en te demonteren |
| Ontwerpstijl | Moderne/eenvoudige/elegante |
|---|---|
| Aanpassing | Beschikbaar |
| Oppervlakte afwerking | Poederdeklaag/het Schilderen |
| Kleur | aanpasbaar |
| grootte | aanpasbaar |
| Ontwerpstijl | Moderne/eenvoudige/elegante |
|---|---|
| Accessoires | Spoor/roller/dichtingsband |
| Dikte | 85 mm/100 mm |
| Aanpassing | Beschikbaar |
| Installatie | Snel en makkelijk. |
| Type | Beweegbaar |
|---|---|
| Sollicitatie | Conferentieruimtes, bankethallen, tentoonstellingscentra, enz. |
| Brandweer | Klasse A |
| Voordeel | Vrij van vloersporen |
| Boven- en onderzegel | Doppeldicht rubber |
| Sollicitatie | Hotel, kantoor, conferentieruimte, tentoonstellingszaal, enz. |
|---|---|
| Kleur | Aanpasbaar |
| Installatie | Eenvoudig te installeren en te demonteren |
| Type | verwijderbaar |
| Materiaal | Frame van aluminiumlegering |
| Installatie | Eenvoudig te installeren en te demonteren |
|---|---|
| Applicatie | Hotel, kantoor, conferentieruimte, tentoonstellingszaal, enz. |
| Functie | Demonteerbaar |
| Kleur | Aanpasbaar |
| Functie | Geluidsdichte, branddichte, flexibele afscherming |
| Oppervlakte -afwerking | Poederdeklaag/het Schilderen |
|---|---|
| Ontwerpstijl | Moderne/eenvoudige/elegante |
| Maat | Aanpasbaar |
| Functie | Splitsing/splitsing van ruimte |
| Accessoires | Spoor/roller/dichtingsband |
| Framemateriaal | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Vuurvast | Ja |
| Gebruik | Geschikt voor kantoren en commerciële ruimtes |
| Oppervlaktemateriaal | Aluminium of gehard glas |
| Materialen | Anodiseerd aluminium of glas |