| Hoogte | 2000-6000 mm |
|---|---|
| Selectie van de doorgang | Enkele of dubbele deur |
| Max Height | 15 m |
| Panelbreedte | 600-1200 mm |
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra |
| Brandweer | Klasse A |
|---|---|
| Applicatie | Kantoor, vergaderruimte, studio |
| Type | Beweegbaar |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Framemateriaal | Aluminiumlegering |
| Framemateriaal | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Vuurvast | Ja |
| Gebruik | Geschikt voor kantoren en commerciële ruimtes |
| Oppervlaktemateriaal | Aluminium of gehard glas |
| Materialen | Anodiseerd aluminium of glas |
| Installatie | Eenvoudig te installeren |
|---|---|
| Oppervlaktemateriaal | Aluminium of gehard glas |
| Ontwerpstijl | Moderne, moderne |
| Gebruik | Geschikt voor kantoren en commerciële ruimtes |
| Framemateriaal | Aluminiumlegering |
| Sollicitatie | Conferentiezalen, feestzalen, tentoonstellingscentra, enz. |
|---|---|
| Maat | Aangepaste grootte |
| Materiaal | Aluminium frame en geluiddicht stoffen paneel |
| Brandclassificatie | KLASSE A |
| Oppervlak | MDF-plaat |
| Materialen | Anodiseerd aluminium of glas |
|---|---|
| Gebruik | Geschikt voor kantoren en commerciële ruimtes |
| Ontwerpstijl | Moderne, moderne |
| Frame materiaal | Aluminiumlegering |
| Installatie | Gemakkelijk te installeren |
| Panel Surface | Melamine, Fabric, Leather, Or Wood Veneer |
|---|---|
| Operation | Manual |
| Surface | MDF Board |
| Fire Rating | Class A |
| Material | Aluminum Frame And Soundproof Fabric Panel |
| Installatie | Eenvoudig te installeren en te demonteren |
|---|---|
| Functie | Geluidsdichte, branddichte, flexibele afscherming |
| Sollicitatie | Hotel, kantoor, conferentieruimte, tentoonstellingszaal, enz. |
| Functie | Demonteerbaar |
| Materiaal | Frame van aluminiumlegering |
| Functie | Demonteerbaar |
|---|---|
| Kleur | Aanpasbaar |
| Functie | Geluidsdichte, branddichte, flexibele afscherming |
| Materiaal | Aluminium legeringsframe |
| Installatie | Eenvoudig te installeren en te demonteren |
| Sollicitatie | Hotel, kantoor, conferentieruimte, tentoonstellingszaal, enz. |
|---|---|
| Functie | Demonteerbaar |
| Kleur | Aanpasbaar |
| Type | verwijderbaar |
| Installatie | Eenvoudig te installeren en te demonteren |