| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra |
|---|---|
| Panelbreedte | 600-1200 mm |
| Selectie van de doorgang | Enkele of dubbele deur |
| Voordeel | Vrij van vloersporen |
| Parkeren | Op één of beide uiteinden stapelen |
| Gewicht | 28 tot 38 |
|---|---|
| Brandbeoordeling | Klasse A |
| Kenmerken | Acoustiek |
| Hoogte | 2000-6000 mm |
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra |
| Hoogte | 2000-6000 mm |
|---|---|
| Selectie van de doorgang | Enkele of dubbele deur |
| Max Height | 15 m |
| Panelbreedte | 600-1200 mm |
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra |
| Verpakking Details | Uitvoerend Karton |
|---|---|
| Levertijd | 7-15 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram |
| Levering vermogen | 2000 vierkante meters per maand |
| Plaats van herkomst | China |
| Feature | Acoustic |
|---|---|
| Surface | MDF |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
|---|---|
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Feature | Acoustic |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Fire Rating | Class A |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
|---|---|
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Surface | MDF |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Feature | Acoustic |
|---|---|
| Surface | MDF |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Fire Rating | Class A |
| Feature | Acoustic |
|---|---|
| Surface | MDF |
| Fire Rating | Class A |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Feature | Acoustic |
|---|---|
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |